84-INCH 3D UDTV_03

ال جی اعلام کرد که قصد دارد بزرگترین تلویزیون سه بعدی UD جهان را در نمایشگاه CES 2012 معرفی نماید. با استفاده از تکنولوژی سه بعدی برتر ال جی و قابلیتهای تلویزیون هوشمند آن به همراه تکنولوژی UD، این تلویزیون ۸۴ اینچی پنجره نو به دنیای سه بعدی گشوده است

به گفته مدیران ارشد ال جی در این بخش، ال جی از تمام دانش و اطلاعات خود در زمینه تلویزیون های هوشمند Cinema 3D و تکنولوژی سه بعدی برای ساخت این محصول استفاده نموده تا در CES امسال به بازدیدکنندگان نشان دهد که قصد دارد تولید کننده برتر محصولات صوتی و تصویری در سال ۲۰۱۲ و بعد از آن گردد.

تلویزیون سه بعدی UD ال جی دارای تصویری با رزولوشن ۸ میلیون پیکسل (۲۱۶۰×۳۸۴۰) می باشد که ۴ برابر بیشتر از پنل تلویزیون های Full HD متداول است. با برخورداری از طراحی فوق باریک ال جی، این محصول بهترین تجربه مشاهده تصاویر سه بعدی را در اختیار شما قرار می دهد.

از دیگر ویژگیهای این تلویزیون ۸۴ اینچی می توان به تکنولوژی کنترل عمق تصاویر سه بعدی اشاره کرد. شما قادر خواهید بود از تصاویر سه بعدی در کنار صدای سه بعدی بهره مند گردیده و تجربه یک سینمای خانگی سه بعدی واقعی را داشته باشید.

از طریق صفحه نمایش غول پیکر این محصول، کاربران به اکوسیستم تلویزیون های Smart TV ال جی دسترسی داشته و می توانند از حدود ۱۲۰۰ برنامه استفاده نموده، ازسرویس ها و قابلیت های برتر آن بهره مند شده و محتوای سه بعدی مورد علاقه خود را مشاهده نمایید. همچنین موتور مبدل ۲ بعدی به ۳ بعدی در این تلویزیون محدودیت دسترسی به محتوا را از بین برده است.

علاوه بر این یک ریموت جادویی جدید با طراحی منحصر به فرد، قادر به تشخیص دستورات شما بوده و با تشخیص صدا، حالت بدن و حتی اشاره شما به دستگاه، فرمان را اجرا می کند.